Květen 2009

Jídelníček 31.května.2009

31. května 2009 v 20:31 | Capy |  Jídelníček
Noooo tak dneska byl myslim celkem normál jídelnak jen na tu 2 svačina ale já si vubec nevěděla co si dát tak sem v ledničce vyštrachala tohle chjoo ..

Snídaně:cottage sýr, pulka celozr. hosky
Svačina: nic
Oběd: gnoči s nákou indickou omáčkou
Svačina2: tortila s kuřecim masem :(:(
Večeře:Zeleninovej salát z balkánskym sýrem

Pití: máloo
Cvičení: 50 dřepu 50 sedu-lehu - mááááááálooo pohybu :(:(

Tak lidii zejtra se budu vážit tak snad tam bude těch 55.... Jo a lidi nevíte proč když sem třeba včera udělala celke říám celkem v poho 50 dřepu naráz a dneska už mě po 15 dřepu odporně bolí nohy .. Nevíte čim to je ??

Jídelníček 30.května.2009

30. května 2009 v 21:11 | Capy |  Jídelníček
Ahojky no tak sem se dneska teda ještě jednou vážila a měla sem 56 kg :/:/ No tak nwm co těch 55kg mělo včera bejt no .. No dneska jsou v jídelnáku samí tučný věci achjooo ...

Snídaně: Cottage sýr s jednim celozrnym chlebem
Svačina: nic
Oběd: Tortila s kuřecim masem
Svačina: Croisant potom velká miska křupek :(:(:(
Večeře: Zeleninovej salát z balkánskym sýrem

Pití: dostt ale nebyl zelenej čaj :/:/
Cvičení: cca. 400 cviku ..

Fitness omyly

30. května 2009 v 19:33 | Capy |  Rady a Tipy
Při pomalém běhu se spálí nejvíce tuku.
Omyl!

Nerozumné diety vedou k obezitě!!

30. května 2009 v 19:21 | Capy |  Rady a Tipy
ThinspoMáte kila navíc? Vyzkoušeli jste všechny možné metody hubnutí, jste přeborníky na nejrůznější diety a přesto se očekávaný výsledek nedostavil... Co s tím? Obezita, nadváha, tloušťka, baculatost, jouly, kalorie, dieta bezuhlovodanová, bodová, oddělená strava, tukožroutská polévka, ananasové dropsy a další zaručené diety. Téměř každodenní téma, které skýtá mnoho podnětů k hovoru.Dietní chytáky

30. května 2009 v 19:06 | Capy |  Rady a Tipy
Ptáš se, proč přes všechnu snahu stále nedopneš oblíbené džíny? Viník se možná skrývá tam, kde bys ho vůbec nečekala...Jak na to vyzrát?

30. května 2009 v 18:55 | Capy |  Rady a Tipy
Photobucket - Video and Image HostingTady je pár vážně good vyvedených triků na dietu!
1. pravidlo: Váš denní příjem musí být nižší než výdej, nejlépe o 2 600 kJ. Jiná dieta opravdu nefunguje !Zdravě se stravovat znamená...

30. května 2009 v 18:49 | Capy |  Rady a Tipy
Jíst v každém jídle rozmanité potraviny
Mít tři hlavní jídla denně a dvě svačiny
Jíst potraviny pro energii , vitaminy a živiny a také pro radost
Denně jíst ovoce a zeleninu
Jíst každé čtyři hodiny , abyste nikdy nepociťovala hlad
Naslouchat signálům svého těla o hladu , než se dáte do jídla .
Nenechat se posednout tím , co jíte
Být v jídle poctivá
Smířit se s nutností vynechat některé potraviny , snažíte-li se zhubout
Pít nejméně 1,5 litru vody denně
Omezit nápoje s vysokým obsahem cukru

Jezte zdravě a budete se tak i cítit

30. května 2009 v 18:42 | Capy |  Rady a Tipy
Zapomeň na diety. Poradíme ti, co jíst, abys byla dlouho krásná. Máme pro tebe jednoduchý návod o deseti bodech.
Způsob, jakým se stravuješ, je velmi důležitý k uchování zdraví a mládí tvých buněk. Kdo je jejich nepřítelem? Především volné radikály, sloučeniny kyslíku, které poškozují buněčný aparát. Vznikají pokaždé, je-li organismus napaden - ať už znečištěným ovzduším, viry nebo mikroby, přílišným horkem nebo zimou. Vhodná strava ale může jejich tvorbu omezit a zároveň posílit tvůj imunitní systém. Pokud tě zajímá, z čeho by se měla skládat, inspiruj se.

KFC menu

30. května 2009 v 18:37 | Capy |  Kalorické tabulky

hodnoty jsou uvedeny na výrobek, ne na 100g!!

Matematika hubnutí

30. května 2009 v 18:26 | Capy |  Rady a Tipy
Zhubla jsem 20 kilo za dva měsíce aneb nevěřte mi ani slovo. Tak by se zjednodušeně dal shrnout obsah některých reklam na přípravky proti hubnutí, které se čas od časů objevují zejména v časopisech. Ačkoli se vlastní metody hubnutí mírně liší - jednou jsou to zázračné pilulky, podruhé zase náplasti, jedno mívají společné. Stačí je používat a kila mizí, aniž by se člověk omezoval v jídle, či se snad dokonce hýbal.

Nespavci více tloustnout

30. května 2009 v 18:18 | Capy |  Rady a Tipy
Lidem, kteří málo spí, hrozí častěji obezita než lidem s dostatečnou délkou spánku. Tuto souvislost potvrzuje stále více vědeckých studií. Nárůst hmotnosti se přitom vyskytuje jak u dětí, tak u dospělých jedinců bez rozdílu rasy, národu nebo pohlaví.
Britského výzkumu, který hledal souvztažnost mezi nedostatkem spánku a narůstajícími tukovými zásobami, se zúčastnili lidé všech věkových skupin, obou pohlaví, děti i dospělí: celkem 30 000 dětí od dvou let do dvaceti let věku a přes 600 000 dospělých ve věku 15 až 102 let. Jedním z nejdůležitějších měřítek byl tzv. BMI (body mass index) - váha (kg) dělená tělesnou výškou (m) na druhou.
Studie prokázala u dětí i dospělých, že méně spánku znamená více tloušťky.

Co se v těle zlepší, když zhubnete?

30. května 2009 v 18:10 | Capy |  Rady a Tipy
Máte pocit, že i kdybyste zhubli, váš zdravotní stav to příliš neovlivní? To je naštěstí omyl. Čtěte čtrnáct důvodů, proč se vám vyplatí zhubnout.

Tloustneme kvůli nízkotučným jídlům?

30. května 2009 v 18:03 | Capy |  Rady a Tipy
Lidé, kteří častěji jedí nízkotučná jídla než jídla běžná, ve skutečnosti přijímají o 28% více kalorií (u obézních lidí dokonce až o 45%). "Lidé si neuvědomují, že nízkotučná jídla nejsou vždy nízkokalorická jídla," říká Brian Wansink ve své knize "Proč jíme více než myslíme". Tuk je totiž často nahrazen cukrem. Lidé mylně předpokládají, že nízkotučná lehká jídla mají v průměru o 40% nižší obsah kalorií, ve skutečnosti je to však zhruba pouze o 11 procent.
V nedávné studii dostaly dvě skupiny lidí totožné příděly čokolády, které byly označeny buď jako "Běžná čokoláda" nebo "Nízkotučná čokoláda". Tito lidé měli tendenci spotřebovávat zhruba o třetinu více čokolády označené jako "Nízkotučná" a ve výsledku tak přijímali přibližně o 28% více kalorií. Děje se tak, neboť lidé věří, že se budou cítit "méně provinile", pokud budou jíst nízkotučná jídla, a tak mají tendenci se "rozmazlovat" a přejídat. To vede mnohdy k ještě vyššímu příjmu kalorií, než kdyby lidé jedli pokrmy s běžným obsahem tuku.
Nízkotučná jídla tedy pravděpodobně nevyřeší problém obezity. Lidé mají tendenci se přejídat nízkotučnými jídly - dokonce i když je nemají tolik rádi jako ostatní "běžné" pokrmy. Diabetikům radí Wansink: "Zůstaňte u běžných jídel, ale jezte o něco méně. Je to lepší jak pro Vaši dietu, tak pro Vaše chuťové buňky."

Ryba na talíři - kila dolů

30. května 2009 v 17:55 | Capy |  Rady a Tipy
Pečená štika. Pstruh na másle. Obalovaný vánoční kapr. Anebo krevety v lehké majonéze či lahodný uzený losos...


Nejen dary moře. I naše řeky a stojaté vody rybníků ukrývají ve svých hlubinách živé labužnické delikatesy, které po kuchyňské úpravě potěší naše mlsné jazýčky, ale hlavně nezatíží - ba naopak prospějí našemu organismu.


Jídelníček 29.května.2009

29. května 2009 v 19:28 | Capy |  Jídelníček
Noo tak dneska to bylo celkem dobrý teda až na tu večeři :/:/ Sem vážně nenažraná .. Měla mi stačit jen jedna houskaa .. :(:(

Snídaně: obyč. Croisant
Svačina: velkej kus melouna
Oběd: Fazolovej guláš
Svačina: Velkej kus melouna
Večeře: 2 housky s česnekovou pomazánkou

Pití: Hroozně moc
Cvičení: Hmm to sem už taky přestala počítat ale nák přes 400 dřepu.. A ted se mi nastolilo dalších sto ale zo nebudou dřeby ale lehy-sedy .. ;)

Zbývá 14 dní do konce DNÍ BEZ SLADKOSTÍ

Zhubla sem další 1 kilo?

29. května 2009 v 9:36 | Capy |  Moe kecy
Ahuuj lidi celkem neobvyklé že se k vám ted hlásím ale musim vám něco duležitého říct no tak začínám no normálně se vážím každý podnělí nebo uterý a dneska sem byla v koupelně a tam přímo předemnou byla váha neodolala sem a stoupla si na ní a váha mi ukazovala 55kg co myslite mám tomu věřit? že bych zhubla za 2 dny 1kg?

Jídelníček 28.května.2009

28. května 2009 v 19:28 | Capy |  Jídelníček
Lidii dneska jsem to s tim jídlem vážně přehnala hlavně u tý svačiny chjoo ..No hlavně že žádný sladký zbývá 15 dní .. A jinak já vim že v melounu je taky asi troška cukru ale jedinej meloun nevadí ale proč nevadí to vám tu říkat nebudu je to celkem osobní xD xD xD

Snídaně: 3 menší celoz. chleby s troškou másla a s rajčetem


Svačina:Croisant a sýrová houska(to sem teda podělala :( A tu sýrovou housku sem zapomněla vyfotit ...
Oběd:Fazolovej guláš(no ten budu mít asi i zejtra v ledničce ho je ještě straašně moc)

Svačina2: nic
Večeře: Zase croisant(bez fotky)
Večeře2: Velkeej kus melouna(bez fotky)
pití: Celkem dost
Cvičení: Taky celkem dost(cviku bylo opravdu hodně takže to sem nebudu psát)a hádám že ještě přibude ..

8 TiPů, JaK ZaToČiT s KiLy

28. května 2009 v 19:11 | Capy |  Rady a Tipy

8 Tipů, jak zatočit s kily


Dodržujte pár jednoduchých zásad a budete mít postavu jako Paris.
Dodržujte pár jednoduchých zásad a budete mít postavu jako Paris.
Hvězdné rady, jak konečně nastálo zhubnout! Dědička Paris Hilton (26) si na svém vzhledu zakládá, ale nerada se v něčem omezuje. Proto dodržuje jen pár jednoduchých zásad!

Vyhněte se smetaně

Taky se v úmorných vedrech vrháte do mrazáku pro nejrůznější zmrzliny? Tak si ale uvědomte, že jeden kopeček smetanové zmrzliny v sobě skrývá zhruba 116 kalorií! Dejte si proto raději ovocný "vodový" nanuk, který jich má jen 59.

Vsaďte na pálivé jídlo

Místo toho, abyste svůj salát dochutili kalorickým krémovým dresinkem, nakrájejte si do něj pálivé čili papričky. Ty vám řádně rozhýbou metabolismus!

Jogurt jen nízkotučný

Pokud vás během dne honí mlsná, dejte si třeba jogurt. A samozřejmě sáhněte po tom nízkotučném! Vápník, který nízkotučné výrobky obsahují, totiž spouští hormonální reakci, kdy se brzdí produkce tukových buněk!

Pijte čaj pu-erh

Místo obvyklého šálku černého čaje si raději dejte čínský čaj pu-erh. Tento přírodní nápoj v kombinaci se správnou životosprávou dokáže přímo zázraky. Napomáhá totiž snižovat hladinu cholesterolu a stimuluje metabolismus, čímž urychluje hubnutí.

Mlsejte ostružiny

Pokud jste závislí na sladkém, vsaďte na ovoce. Skvělé jsou zejména maliny, borůvky nebo ostružiny, které výborně chutnají, a navíc snižují hladinu cukru v krvi a obsahují antioxidanty, které podporují hubnutí.

Snídaně je důležitá

Vynecháním snídaně svému tělu neprospějete! Zpomalí se vám metabolismus a klesne hladina cukru v krvi, takže pak budete mít nutkání mlsat. Začněte proto den třeba miskou vloček.

Vše jen celozrnné

Patříte mezi milovníky italské kuchyně? Pak si místo klasických těstovin dávejte raději celozrnné, které obsahují hodně vlákniny, takže vás zasytí na delší čas!

Vyspěte se dosyta

Zavrtat se do peřin vám paradoxně pomůže zhubnout. Spánek totiž ovlivňuje hormon leptin, který našemu tělu dává signál, že je syté. Když si dostatečně neodpočinete, jeho hladina klesne a vy se začnete ládovat ostošest!

10 Věcí, které byste neměli vzít do pusy

28. května 2009 v 19:06 | Capy |  Rady a Tipy
10 VĚCÍ, KTERÉ BYSTE NEMĚLI VZÍT DO PUSY !

Jídlo nás drží při životě, ale také nás může připravit o zdraví. Podívejte se na seznam nebezpečných jídel!
Desítka nevhodných položek, kterou sestavili odborníci na výživu, vznikla na základě dosavadních poznatků vědců a lékařů o tom, co škodí lidskému zdraví.


Jídelníček 27.května.2009

27. května 2009 v 18:17 | Capy |  Jídelníček
O mém neštěstí na konci článku :/ ..

Snídaně: 3 menší celozrný chleby s vajíčkovou pomazánkou

Svačína: Bílej jogurt 175g

Oběd: Gulášová polívka

Svačina:nic
Večeře: cottage sýr s 1 celozrným chlebem .. Na obrázku sou dva ale celý cottage sem snědla jen s jednim chlebem takže sem ten 2.sem nesnědla ..

Pití: celkem dost
Cvičení: nic

Takže lidi máma mi dneska koupila sirup na muj hroznej chrchlák samozdřejmě že sladkej- karamelovej :(:( Jakkoliv sem se bránila tak mi ten sirup do tý huby prostě narvala .. Ach joo mně se chce tak brečet .. Zkazila mi to !!!Doprdele ale dávám si trest dobře budu"pít"(nevim jak bych to nazvala) ten její sirup !!! Ale svojí přísahy bez sladkostí a bez ničeho sladkýho se nevzdám !! Za každou lžičku sirupu co "vypiju" bude 100 cviku a ještě si ty dny bez sladkostí prodlužuju o dalších 10 dní takže to teda je 16 dní bez sladkostí .. njn co se dá dělat ? :(:(Takže dneska mně čeká 200 cviku !! No jdu ted náký udělat abych to neměla všechno na večer .. No snad ste měly lepší den než já !! Jediná dobrá věc co se mi stala bylo to že sem shodila 1 kg :/:/