Březen 2010

Jídelníček 31.3.2010

31. března 2010 v 15:43 | Capy |  Jídelníček
...

Snídaně: velká kobliha(ale fáák obrovská),kinder vajíčko(ta čokoláda)
Svačina: houska se sýrem
Oběd: smažený řízek(netušim jakej páč to do jídelníčku jaksi zapomněli napsat!!) + bramborovej salát
Svačina2: dobrá kaše bonavita
Večeře: ???

Pohyb: snad něco bude,ale jsem uplně vyřízena po včerejším tělocviku
Pití: cca. 3l
Spokojenost:55%

Jídelníček 28.3.2010

28. března 2010 v 19:10 | Capy |  Jídelníček

Dneska jsem moc necvičila musela jsem se učit :( :( Dneska jsem se zase vážila :D A měla jsem na váze 58,2kg což je 0,5kg mín jak včera :D :D Jestli to je pravda tak je to mega supeer :) :)

...
Snídaně:fitness + mléko
Svačina:jogurt dobré ráno borůvkový,půlka banánu
Oběd: čevabčiči,brambor + obloha
Svačina2: 1menší celozrný chlebík s tvarohem,6 dlouhých piškotu
Večeře: kuřecí vývar(jen voda zelenina a maso),obložený talíř(1houska,1menší cel. chleba,2plátky sýra,4pls salámu,hrášek,kukuřice,vajíčko,rajče)

Pohyb: 10min stepper,uklízení
Pití: cca. 2,5l
Spokojenost: 68%

Jídelníček 27.3.2009

27. března 2010 v 15:05 | Capy |  Jídelníček
...
Ahojky lidičky :) :) Dneska sem si jen tak projížděla blogama a našla jsem na jednom blogu snad milion avataru :D :D Skoro všechny jsem i uložila. Takže ten bude ke každýmu článku avatar.. bím že když je k nějakýmu článku obrázek líp se to čte a taky to líp vypadá :).. Už je na 100% jistý že pojedu na dovolenou - k moři - na mallorku což znamená že tam budu tam pobíhat v plavkách !! :O :O Njn tak musim zhubnout no :D Ted to ještě nejak splnit. Za těch několik dní(tušim že 3) co jsem zpátky na blogu tak jsem zhubla 0,5kg. No doufám že ty kila budou rychle dole jako jak rychle přišli... Když to ted říkám myslim že sem vám neříkala kolik ted mám kilo :D :D Dneska mám zrovna 58,7kg .. Děsivýýýýý když jsem ještě v létě 09 měla 52kg.. :( :( Taky pořád rostu(což nechápu v létě jsem ještě měla 158cm ted mám 164cm) :O takže kdybybych těch 52kg udžela tak bych ted měla skoro idealni váhu.. Njn ale tak zhubla jsem ty moje poslední kila hladověním takže samozdřejmě když sem přijela domu z tábora tak sem se začla přežírat. Ten tábor budu proklínat dokud to znovu nezhubnu,zdravě a z mé vule !!

Snídaně: 1 čok. croisant,1romance
Svačina: nic
Oběd: lasagne 400g
Svačina2: 4menší celozrný chlebíky s tvarohem,cca 55g fitness +
mléko
Večeře: zeleninový salát z mozarellou +
toust

Pohyb: no mám v plánu bejt ještě 35 na stepperu
Pití: cca. 4,5litru(obyc.voda,zelený čaj s citronem)
Spokojenost:75%

Btw: Jak ste si všimli tak sem do jídelníčku přidala i spokojenost :) :)


Zelený čaj

27. března 2010 v 14:29 | Capy |  Výživa

Zelený čaj

zeleny-caj

Žádný jiný nápoj nemá tak silné tuky spalující účinky jako právě zelený čaj. Řada výzkumů potvrzuje schopnost zeleného čaje napomáhat odbourávání tělesného tuku. A ačkoliv si jistě mnozí myslí, že dosáhnout výrazných účinků není vůbec snadné, ba dokonce je to nemožné, budete příjemně překvapení. Následující řádky vám prozradí, kolik můžete shodit díky dvěma nebo třem šálkům tóhoto čáje.

Čím více ho pijete, tím více tuků spálíte.

Když každý den nahradíte jedno latté s nízkotučným mlékem šálkem zeleného čaje (prakticky bez kalorií), ušetříte tak denně asi 150 kalorií. Vědci z Johns Hopkins Bloomberg Schoolof Public Health zjistili, že vynecháním jednoho nápoje o obsahu 100 kalorií denně můžete zhubnout až kilo ročně.

Jaký epi?!

Čaj musíte nechat louhovat alespoň tři minuty, aby došlo k vyloučení antioxidantů odpovědných za spalování tuků. V tomto případě je to především epigallokatechin galát (EGCG). Čtěte dál, abyste se dozvěděly ještě mnohem víc!

Lepší kontrola hladiny inzulínu

Zlepšení inzulínové senzitivity a glukozové tolerance vám pomůže snížit váhu, protože bude vaše tělo lépe využívat energii. Pouhý jeden šálek zeleného čaje napomáhá stabilizaci vysoké hladiny krevního cukru (za předpokladu, že alespoň třikrát týdně pravidelně sportujete), tak to aspoň zjistili odborníci v rámci studie publikované v
Journal of American Cotlege of Nutrition.

Urychlení metabolismu!

Zelený čaj vám nejenom poskytne optimální dávky důležitých minerálů, jako je mangan, selen, chrom a zinek, ale prodlužuje také působení norepinephrínu, tedy hormonu, který urychluje spalování tuků. A právě hladinu tohoto hormonu potřebujete mít po tréninku zvýšenou.
NEZAPOMEŇTE: sáček důkladně vylouhovat a po vyndání ze šálku ho důkladně zmáčkněte, aby se uvolnilo ještě více tuky spalujícího EGCG.

Udržte se ve formě

Theanin, aminokyselina, která prokazatelně ovlivňuje naši bdělost - podobně jako kofein - má ovšem tu výhodu, že nezpůsobuje neklid. Theanin také zvyšuje hladinu dopaminu a serotoninu v mozku. Ovlivňuje tedy neurotransmitery, jež mají pozitivní vliv na propojení mezi myslí a svalem. Zkuste v den tréninku nahradit kávu dvěma šálky zeleného čaje.

Chrání před chorobami srdce

Zelený čaj prokazatelně napravuje endotheliální dysfunkce. Nedávno provedená studie došla k závěru, že 30 minut poté, co vypijete alespoň dva šálky zeleného čaje, dojde k dilataci endotheliálních buněk, které vytvářejí stěny oběhového systému. Tím se uvolní artérie a žíly, takže jimi mohou adekvátně proudit živiny.

Zhubněte 5 kilo!

Bylo zjištěno, že pití tří šálků zeleného čaje s trochou nízkotučného mléka (3 dny po sobě) napomáhá spálení 106 kalorií denně. Za rok je to celkem 38 000 kalorií a to znamená nějakých 5 kilo dole!
NEZAPOMEŇTE: přidat citrónovou nebo limetkovou štávu, obě napomáhají vstřebávání antioxidantů ze zeleného čaje.

Pryč s pneumatikou kolem pasu!

Tři dny cvičení kombinovaného s alespoň třemi šálky zeleného čaje denně vede k odbourávání tuků uložených v partii břicha. Nedávno byly v časopise Journal of Nutrition zveřejněny výsledky studie, jež tyto účinky sledovala po dobu tří měsíců.

Spalujte o 17% více tuku

Zelený čaj vám pomůže spálit při aerobním tréninku o střední intenzitě více tuku. V časopise American Journal of Clinical Nutrition byly zveřejněny výsledky studie, která zjistila, že 366 miligramů EGCG podpoří odbourávání tuku během 30 minutového testu (jízda na kole) o 17%.

Silné kosti

Možná víte, že posilován trénink má pozitivní vliv na vaše kosti, ale tento aspekt může ovlivnit do jisté míry i zelený čaj. Vědci se domnívají, že obsah kofeinu, fytoestrogenu a fluoru v zeleném čaji napomáhá zvýšit hustotu kostních minerálů u lidí, kteří pijí čaj pravidelně zhruba 10 let.

Jak zhubnout v obličeji?

27. března 2010 v 14:07 | Capy |  Rady a Tipy
No celkem zajímavé. Ale je to k ničemu. Jak zhubnout v obličeji?


Jak zhubnout v obličeji? Na tuto otázku existuje několik dobrých návodů a rad. Váš obličej je zpravidla to první co z Vás ostatní lidé vnímají. Jistě tedy i Vy byste chtěla, aby váš obličej vypadal co nejlépe. Jednou z nechtěných věcí pak může být přebytečný tuk nebo dvojitá brada. Pokud snad máte tento problém s obličejem, podívejte se na náš návod jak zhubnout v obličeji.

Jak zhubnout v obličeji - kde se to bere?

Pokud potřebujete zhubnout v obličeji, měli byste vědět, že se může jednat o takzvanou abdominální obezita, která v některých případech může být příznakem nějaké vážnější onemocnění. Může se jednat o jeden z projevů cukrovky, nějakého kardiovaskulárního onemocnění, proto pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem tak určitě vyhledejte radu svého lékaře. Pokud se ve vašem případě nejedná o nějakou z těchto nemocí, můžete se podívat dále jak zhubnout v obličeji.

Několik kroků k hubenému obličeji

Pro zhubnutí v obličeji můžete postupovat podle následujících kroků našeho návodu jak zhubnout v obličeji. V tomto návodu na hubnutí je v několika rychlých krocích shrnuto několik základních rad, které vám pomohou zhubnout v obličeji. Podívejme se teď jak na to

Jak zhubnout v obličeji - krok první

Pokud usilujete o zhubnutí v obličeji, měli byste v první řadě omezit příjem sacharidů a rafinovaného cukru. Toto platí obecně pro všechny dieta na hubnutí a při hubnutí v obličeji to platí dvojnásobně. Sacharidy a rafinované cukry se mohou podílet na vytváření otoků a zánětu cév, které pak způsobují nateklost vašich tváří a váš obličej pak nevypadá hubený, ale odulý a tlustý.

Jak zhubnout v obličeji - krok druhý

Dejte si pozor na to, jaké používáte léky. Pro hubnutí v obličeji je důležité podívat se na to, jaké používáte léky. Některé léky totiž mohou způsobit zadržování vody v těle a to opět vede k tomu, že Váš obličej bude vypadat jinak, než aby se vám líbilo. Pro vizuální zhubnutí v obličeji je důležité zbavit vaše tělo přebytečné vody

Hubnutí v obličeji - třetí krok

Pro zhubnutí v obličeji musíte omezit příjem soli v jídle. Pokud hodně solíte nebo si ráda dáte slané arašídy/brambůrky  nebo podobné potraviny tak je to nejhorší co pro zhubnutí v obličeji můžete udělat. Sůl způsobuje zadržování vody v těle a to opět vede k otokům a pocitu větší tloušťky než jaká je ve skutečnosti. Pokud chcete zhubnout v obličeji tak si hlídejte množství soli v jídle. Neznamená to ale sůl úplně vynechat.

Jak zhubnou v obličeji - krok čtvrtý

Pro zhubnutí v obličeji nezapomeňte procvičovat obličejové svaly. Na to by Vám mělo stačit například 5 minut denně, kdy budete trénovat široký úsměv a následné uvolnění obličeje.  Nebo vyzkoušejte cvik, kdy se opakovaně budete snažit spodním rtem dosáhnout na špičku nosu. Je pochopitelné, že při těchto cvicích bude lepší, když budete sama, ale pokud se tomuto cvičení budete věnovat pravidelně, výsledek se brzy dostaví.

Jak na zhubnutí v obličeji - pátý krok

Poraďte se svým vizážistou o tom jaký účes je pro vás nejvhodnější. Možná se tomu budete divit, ale vhodně zvolený účes dokáže s vaším obličejem provést velké divy. A naopak nevhodně zvolený účes může zkazit veškerý efekt vašeho snažení o zhubnutí v obličeji.
Pokud Vás také někdy trápila otázka jak zhubnout v obličeji a máte nějaký trik nebo tip jak zhubnout, podělte se o něj s ostatními v diskusi pod tímto návodem. Pokud se zajímáte o jiný návod jak zhubnout, další návody na zhubnutí najdete v našich rubrikách a článcích o hubnutí v seznamu článků a rubrik v pravém a levém sloupci.

Jak zhubnout za týden?

27. března 2010 v 14:00 | Capy |  Rady a Tipy
No podle mě to je kravina :D.

Pokud opravdu potřebujte zhubnout za týden - obvykle se jedná o nějaký ples či jinou událost a vy nutně potřebujete zhubnout za týden pár kilo abyste se vešla do šatů existuje pomoc. Zhubnout za týden se dá, ale pokud nebudou následovat další kroky, nebude mít toto rychlé hubnutí žádný výsledek. V tomto návodu jak zhubnout za týden nejsou zahrnuty žádné léky ani jiné drastické metody a funguje to.

Jak zhubnout několik kilo za jeden týden?

Pokud potřebujte zhubnout za týden několik kilogramů, existují tři základní rady, jak při tom postupovat. Tyto rady ale mají jen omezený a krátkodobý charakter, pomohou Vám sice zhubnout za týden ale, abyste o efekt ztracených kilogramů zase nepřišla, musí následovat další kroky - pravidelné cvičení, úprava stravovacích návyků a další.

Hubnutí za týden - první krok

Jak zhubnout za týden? Voda je základ!
!
Prvním předpokladem zhubnutí za týden je zvýšený příjem vody. Možná se budete divit proč začít pít více vody? Je to jednoduché, pokud se snažíte zhubnout za týden, musíte pít hodně vody. Zní to jako nějaká šarlatánská rada. Svým způsobem to je trik.
Vaše tělo je geneticky naprogramované tak aby si udržovalo zásobu vody. To je dáno už tím, že v dávných dobách kdy se lidský druh vyvíjet tak nebylo vždy dostatek vody a tak si tělo naučilo držet dostateční zásoby. Pokud ale nyní začnete pít hodně vody, podaří se Vám Vaše tělo přesvědčit, že vody má dost a ono se pak zbaví přebytečných zásob. Hodně vody v tomto případě znamená min 3 - 4 litry vody. Pro účely tohoto rychlého hubnutí by se mělo jednat pouze o čistou pramenitou vodu, žádné slazené nápoje!
Druhým efektem, který napomůže zhubnutí za týden, je to, že zvýšení příjem vody podstatně urychluje metabolismus. Podaří se vám tak dosáhnout dvojího efektu. Vaše tělo se začněte zbavovat přebytečné zásoby vody a ještě se urychlí metabolismus a spalování tukových zásob.

Jak zhubnout za týden - druhý krok

Vaše tělo obsahuje i několik kilogramů nestrávené potravy a výkalů. Zpravidla se jedná o 2,5 - 5 kilogramů. Pokud máte více než 25 kilogramů nadváhy, budete mít ve svém těle mnohem větší množství. (je známo že například Elvis Presley, který byl na konci svého života silně obézní, měl při pitvě po své smrti ve svém těle více než 10 kilogramů ve střevech)
Pro celkové vyprázdnění není nutné sahat k tak drastickým prostředkům jako jsou projímadla. Stačí jen zvýšit množství vlákniny ve vaší stravě. Rada pro rychlé zhubnutí za týden tedy zní - jezte hodně vlákniny a vyprázdněte svá střeva

Zhubnout za týden - třetí krok

Rychlé zhubnutí - snížení váhy za týden

Zatímco první dvě rady byly spíše takové triky jak rychle snížit váhu za týden, aniž byste něco udělala s nahromaděným tukem na vašem těle, poslední rada se týká toho jak spálit co nejvíce kalorií. Mějte ale na paměti že takto rychlé hubnutí nemá obvykle dlouhodobý charakter. Pokud zhubnete více než 1-2 kilogramy za týden tak se Vám zpravidla nepovede tento úbytek váhy udržet.
Abyste zhubnula o 0,5 kila tukových zásob, musíte spálit alespoň 3 500 kalorií. Tento výdej energie musí být navíc, nad rámec Vaší běžné činnosti. Pokud tedy potřebujete zhubnout za týden, tak se intenzivně věnujte cvičení a nasaďte vhodnou dietu. Nemá, ale smysl nasadit týdenní hladovku, to by Vám příliš nepomohlo. Efekt diety se také začíná projevovat po delším časovém období. Pro potřeby zhubnutí za týden, stačí vysadit všechny tuky a vysoce energetické potraviny a naopak zařadit hodně vlákniny a vody.
Na závěr musím znovu připomenout, že toto rychlé zhubnutí, tento návod jak zhubnout za týden nemá dlouhodobější efekt. Hodí se opravdu jen na jednorázové snížení váhy. Pro dlouhodobé zhubnutí je lepší postupovat po menších krocích a více systematicky. Pokud chcete zhubnout, podívejte se do dalších článků a návodů o tom jak zhubnout na našem blogu o hubnutí. Odkazy na všechny články a rubriky najdete v pravém a levém sloupci.
Pokud máte nějakou zkušenost jak rychle snížit svou váhu za týden, podělte se o ni v diskusi.

Tipy a triky hubnutí

27. března 2010 v 13:50 | Capy |  Rady a Tipy
Existují desítky nejrůznějších návodů na hubnutí. V tomto článku najdete souhrn těch nejlepších tipů a triků na hubnutí. Pokud potřebujte zhubnout, musíte si uvědomit, že existují jen dvě cesty jak toho dosáhnout. Buď musíte zvýšit výdej energie, nebo naopak snížit příjem kalorií. Jinak to nejde. Nahromaděný tuk musí vaše tělo nějak spotřebovat a jiné cesty k tomu nejsou. Jistě si pamatujete na základní školu a zákon o zachování energie.

Tip na hubnutí: Omezte množství tuků

Tohle je rada, kterou jste již mnohokrát četli nebo slyšeli. Pokud je to jen trochu možné, pokuste se ve svém jídelníčku nahradit všechny tuky za bílkoviny. Je to jednoduchý trik. Bez toho, že byste nějak omezili množství potravy, přijmete o polovinu méně energie. Je to tak že tuky obsahují přibližně dvojnásobek energie, kterou mají bílkoviny

Tip na hubnutí: Jezte pravidelně

Tipy a triky jak zhubnout
Tipy a triky jak zhubnout
Pro hubnutí je důležitý pravidelný stravovací režim. Asi to nejhorší co můžete při hubnutí udělat je pokusit se omezit příjem potravy na jedno jídlo denně. Vaše tělo bude mít v tom případě tendenci vytvářet si maximální zásoby, protože si bude myslet, že si musí uchovat dostatek energie na dobu, kdy nejíte. A také, když jíte jednou denně tak jen stěží udržíte kontrolu nad tím, co a kolik toho jíte. A to je pro hubnutí to nejhorší! Naopak, musíte se snažit jíst alespoň 5x denně.  Jídla by měla být malá a zdravá, zapomeňte na nějaké rychlíky jako McDonalld nebo KFC!

Trik jak rychle zhubnout - hodně pijte!

Na první pohled to může vypadat jako trik, ale pokud chcete rychle zhubnout tak musíte hodně pít! Na Vaší váze má velký podíl voda, kterou zadržuje organismus. Pro zhubnutí je důležité, abyste svůj organismus naučili, že si nemusí vodu ukládat do zásoby. Toho dosáhnete tak že budete mít dostatečný příjem tekutin - především vody. Pokud chcete zhubnout tak zapomeňte na slazené limonády, džusy a podobné nápoje. Nejlepší je voda! Pokud budete mít dostatečný příjem vody - min 2 - 3 litry denně, vaše váha se velmi rychle začne snižovat!

Tik jak zhubnout - aerobní cvičení

Pokud chcete zhubnout pomocí cvičení, musíte si dávat pozor, aby vaše cvičení mělo ten správný efekt. K hubnutí při cvičení totiž dochází pouze při aerobním spalování. To znamená, že vaše tělo musí mít při cvičení dostatek kyslíku, aby bylo schopné spalovat tuky. Pokud budete cvičit příliš intenzivně, vaše tělo přejde na anaerobní spalování, při kterém se energie uvolňuje jiným způsobem a nedochází tak k přímému odbourávání tukové zásoby. Při cvičení pro zhubnutí má tedy přednost vytrvalost - vysoký počet opakování a dlouhé série, před rychlým a dynamickým cvičením. Nezapomínejte, že při hubnutí nejde o to získat co nejvíce svalové hmoty ale spálit co nejvíce přebytečných tuků třeba právě na břiše.

Trik na zhubnutí - vynechávejte výtah, hned vedle jsou schody

Zamyslete se nad svými každodenními činnostmi. Pokud chcete zhubnout, často stačí jen několik drobných změn. Jednou z nich může být i to že místo výtahem budete chodit po schodech. Je jasné, že pokud bydlíte ve dvacátém patře tak by Vás podobná cesta po schodech také mohla úplně zničit, ale v české republice podobných budov moc není, Takže je velmi pravděpodobné že to máte maximálně 4 - 5 pater.  Další podobnou možností je cesta pěšky. Jezdíte v do práce jen jednu nebo dvě zastávky autobusem nebo tramvají? Podobná vzdálenost se jistě dá ujít během 20 ti minut. Znamená to vyrazit do práce o něco dříve, ale sami uvidíte, jak vám podobný pohyb pomůže při hubnutí.

Trik na zhubnutí - místo ležení seďte

Zhubnutí bez cvičení?
Zhubnutí bez cvičení?
Pokud si obvykle večer lehnete na gauč s knížkou nebo k televizi, zkuste si místo toho sednou. I když se to zdá jen jako drobnost, tak při sezení spotřebuje vaše tělo skoro o 10% kalorií více. Určitě to není nic díky čemu by jste zhubli o pět kolo za týden, ale všechny podobné drobnosti se mohou rychle začít sčítat a pomohou Vám při Vašem úsilí o zhubnutí

Trik na zhubnutí - chlad je lepší než teplo

Opět je to spíše jen takový tip nebo trik na zhubnutí, který sám o sobě nic neznamená, ale každá kalorie spálená při hubnutí se může hodit. Pokud máte rádi přetopenou domácnost, uvědomte si, že v chladu vaše tělo automaticky spotřebovává mnohem více energie než v teplé místnosti. Nesmí se to samozřejmě přehánět, nemá smysl, abyste se doma klepali zimou, ale každý stupeň, o který doma snížíte topení znamená desítky až stovky kalorií denně které vaše tělo spotřebuje navíc

Jídelníček 26.3.2010

26. března 2010 v 20:38 | Capy |  Jídelníček
Jupíí konečně pátek :) :) Zítra ráno vám sem napíšu velkej článek jak to bude dál(njn ale tak tohle vám tu slibuju už od prosince :D :D uvidíme jestli to už konečně v březnu napíšu :D :D)

Snídaně: ten mi vypadlo slovo ale 2 pudingoví něco :D :D
Svačina: houska se sýrem
Oběd: zapečené těstoviny
Svačina: 1kinder vajíčko,3tyčinky(slaný),40g fitnes + mléko
Večeře: 2 topinky s nějakou topinkovou pomazánkou(tak se jmenovala :D :D )

Jídelníček 25.3.2010

25. března 2010 v 20:06 | Capy |  Jídelníček
Snídaně: tvarohový něco :D :D
Svačina: celozrná houska se sýrem
Oběd: Hrách,vejce,okurka,šlehaný tvaroh
Svačina2: 30g fitness + mléko
Večeře: celozrný trojuhelník(jo bylo to do tvaru trojuhelníku :D :d) 80g + 110g tunák

O SB

24. března 2010 v 20:34 | Capy |  Moe kecy
Ahojky tak dneska tu jídelníček nebude.. Totálně si nepamatuju co jsem dneska měla za jídlo dopoledne :D :D Vim že to zas tak hrozný nebylo ale užasnej redukční jídelníček to teda nebyl no :D :D.. Jak jste si možná všimli tak sem si v seznamu SB udělala hvězdičky a u některých nic.. za mojí neaktivitu si mě odebrali z SB 3 lidi.. (njn škoda no :( :( ) Zbylo mi 8 SB z toho všeho jsou 3lidi neaktivní a 1 holka jménem Keisha si zrušila blog :( .. Nevíte o ní něco ? :) Skončila ? :O :( Pokud něco víte tak pls napište do komentu :). Ty hvězdičky jsou jakože k ničemu jen jsem je tam dala aby když vás budu obíhat tak abych neklikla na ty neaktivní(samozdřejmě že je budu kontrolovat ale ne pořád) než se mi načte stránka celkem to trvá no .. Pro dnešek to je asi všechno :) Tak pp a hezký věčer :)

3...2...1.. GO(uvidíme jak dlouho vydržim :D :D)

23. března 2010 v 20:18 | Capy |  Jídelníček
Ahuuj tak jak vidíte venku je uplně užasně... Dneska jsem byla 3 hodiny na procházce :).. Nabrala jsem new energii ze sluníčka :D A jdu do toho naplno :) Doufám že to nebude jako pár posledních pokusu 1 den někdy ani ne jsem to vydržela a už konec :D.. Dneska tu už asi nic jinýho nenapíšu :D Chci ještě po dooooooooost dlouhý době oběhnout SB..( A udělám to hned žádný slibování :D)

Snídaně: 30g fitness + mléko
Svačina: celozrná houska se sýrem a salámem(a máslo)
Oběd: dušená zelenina,brambor
Svačina2: celozrná houska s tvarohem
Večeře: kuřecí maso + dušená zelenina


Pohyb: 23min stepper,45min tělocvik,3hod procházka
Jídelníček 13.3.2010

13. března 2010 v 11:03 | Capy |  Jídelníček
Od kadeřnice mám změněnou hlavu. Ted musim něco udělat s tělem :).

snídaně: 2x kinder mléčný řez,mila
svačina:
oběd: rajská s kolínky

Začínám znovu!! A doopravdy(kolikrát jsem to už v historii blogu řekla?)

9. března 2010 v 11:25 | Capy |  Jídelníček
Ááááááááchjo lidi to je strašný ..K hubnutí potřebuju jen jednu věc a to je sluníčko a teplo .. Proč když to vypadá nadějně začne zase kua sněžit a mě se nechce jíst vubec zdravě .. Chjooo. I ted když tohle píšu se cejtim strašně .... pesimisticky (a to jsem vždycky strááášnej optimista):/ A kdo minulej rok v létě říkal že miluje zimu(já) Ted už mi leze pořádně na nervy.... Je mi celkem blbý že všechno schazuju na zimu .. Ale ta má na tom největší podíl no :/ Ve čtvrtek jdu ke kadeřnicvi a na kosmetiku .. Ale ani ta mi nedá žádnou energii do hubnutí .. ... Áh ted mě právě napadlo že bych si mohla udělat štávu z pomeranču ta mi vždycky dodává energii. *Jde se kouknout jestli nemáme nějaký pomeranče* máme ale jsou uplně seschlí a měkky ty mě určitě neosvěží :( *vstane od PC a jde si vymačkat 4 seschlý pomeranče* ... Týjooo tak jsem si je vymačkala a musim říct že mě celkem i osvěžili :D Zředila jsem je z ledovou vodou :).. Energii do hubnutí mi teda moc nedali(mooc sladký :D) ale aspon shodili mojí pesimistickou náladu .. Vim že tenhle článek byl uplně o ničem :D Takže gratuluju všem kteří přečetli tenhle bezduvodný článek .. Loučim se s váma a snad zítra už vám dám vědět. :)

Jídelníček 2.3.2009

2. března 2010 v 16:44 | Capy |  Jídelníček
Celkem se dnes daří ...

Snídaně: Dobrá kaše bonavita - jablko-skořicová
Svačina: houska se sýrem ašunkou
Oběd: fazolový guláš
Svačina: lupínky fitness(celkem hodně) + mléko
Večeře: 2 housky se sýrem a šunkou ..